/ Akcesoria do mebli łazienkowych

Pierwszym akcesorium do mebli łazienkowych może być wieszak na ręczniki. Przykręcany do wnętrza szafki i wysuwany po otwarciu drzwiczek. Ciekawe rozwiązanie ze względu na estetyczne schowanie ręczników domowników. Wieszak jest zrobiony z chromowanych elementów, które są wystarczająco mocne i trwałe żeby utrzymać zawartość. Spotykane są wieszaki z jednym, dwoma lub trzema ramionami.

Innym systemem do łazienki może być kosz na bieliznę. Umieszczony w dolnej szafce. Łatwy w obsłudze, bo z możliwością zastosowania uchylanego frontu. Lub wysuwany razem z nim. Istnieje też możliwość zdobycia kosz na kółkach. Stojącego swobodnie w wyznaczonym miejscu lub pod ozdobna półką. Kosze we wszystkich możliwościach są wysokie i pojemne, praktycznie chromowane. Dzięki ażurowej formie doskonale sprawdzi się w łazience.

Również kosmetyki w nowoczesnej łazience mają swoje miejsce. Zostały dla nich zaprojektowane specjale carga. Wysuwane razem z frontem w postaci wąskich półeczek. Lub montowane do wewnętrznej części szafek i wysuwane po jej otworzeniu. W obu przypadkach półeczki są zrobione z przeźroczystego tworzywa. A cały komplet carga składa się z trzech poziomów.

Także organizacja szuflad pod umywalką jest ważna. Można tam umieścić specjalne wkłady, które mają wytłoczone miejsca na poszczególne przybory codziennego użytku. Takie jak szczoteczka czy kubek do mycia zębów. A także wycięcie na syfon tak żeby wkład był praktyczne i funkcjonalne.