/ Meble łazienkowe lakierowane

Meble łazienkowe powinny być przede wszystkim odporne na wodę, parę wodną a także wysoką temperaturę. Takie możliwości daje meblowa wilgocioodporna płyta nasączona preparatem przeciwgrzybicznym.

Najczęściej stosowane a zarazem najbardziej odporne na wilgoć są lakierowane meble łazienkowe. Pokrywa się je specjalnym podkładem następnie lakierem poliuretanowym zabezpieczającym przed czynnikami zewnętrznymi. Powłoka mebli twardnieje i staje się również bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia mebli łazienkowych na wymiar może być gładka w wysokim połysku, matowa lub półmatowa a do tego wybór kolorystyczny jest bardzo bogaty (kilka tysięcy kolorów i ich odcieni).

Lakierowane meble łazienkowe mają nowoczesny wygląd, pasują zarówno do małych jak i dużych łazienek. Bardzo efektownie odbijają światło, przez co powiększą wizualnie powiększają przestrzeń łazienki. Lakierowane meble łazienkowe na pewno będą trwałe i łatwe w codziennym użytkowaniu. Wystarczy je przetrzeć szmatka namoczona w wodzie lub płynie do mycia i wytrzeć do sucha.

Jak widać lakierowane meble łazienkowe można dobrać do swoich upodobań a także wybrać swój ulubiony kolor. Wystarczy spotkać się ze specjalistą i zaprojektować z nim meble łazienkowe na wymiar.